.

.

Рачно изработени Насликани Копенхаген, Данска 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декорација

Рачно изработени Насликани Копенхаген, Данска 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декорација

DEN 335.52
Количина на стоки


Рачно изработени Насликани Ајфеловата Кула Франција Знаме 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декорација
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Тип:
Фрижидер Магнети
Шема:
Апстракт
Возраст:
> 8 години
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
DZX018
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ