.

.

{Zorssar} 2018 Лето Жените Чевли Плоштадот пети Пумпи Фустан Чевли на Високи Потпетици Вистинска Кожа Свадба Чевли Жена Zapatos Mujer

{Zorssar} 2018 Лето Жените Чевли Плоштадот пети Пумпи Фустан Чевли на Високи Потпетици Вистинска Кожа Свадба Чевли Жена Zapatos

DEN 2376.00
DEN 3168.00
-25 %
Количина на стоки

ВЕ МОЛИМЕ, ИЗБЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА СПОРЕД ВАШИОТ МЕТРИ ДОЛЖИНА. НИ Големина 4=Кина 34 одговара за нога должина 22 см НАС Големина 5=Кина 35 одговара за нога должина 22.5 cm НИ Големина 6=Кина 36 одговара за нога должина 23cm НИ Големина 6.5=Кина 37 одговара за нога должина 23.5 cm НИ Големина 7=Кина 38 одговара за нога должина 24cm НИ Size 8=Кина 39 одговара за нога должина 24.5 cm НИ Големина 8.5=Кина 40 одговара за нога должина 25 см НАС Големина 9.5=Кина 41 одговара за нога должина беа 25,5 см НАС Големина 10=Кина 42 одговара за нога должина 26cm НИ Големина 10.5 =Кина 43 одговара за нога должина 26.5 cm

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
pigskin
Моден Елемент:
Тока
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Се облекуваат
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Zorssar
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Стил:
ретро
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
J-103
Пети Форма:
Плоштад Пети
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
3cm
Платформа Висина:
0cm
Европската Големина:
34 35 36 37 38 39
R

Тие исто така купуваат со овој производ