.

.

21.5AndroidSystem 8GSSD широк екран LCD Екран Индустриски Компјутер Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер

21.5AndroidSystem 8GSSD широк екран LCD Екран Индустриски Компјутер Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер

DEN 19061.00
DEN 20064.00
-5 %
Количина на стоки

Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во вашиот јазик себе,ако предвид дека,pls не место со цел,да се заблагодарам у.
Ако ви треба други конфигурации, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодарам. Други конфигурации како што е подолу : ( сина рамка е defult натпревар )
параметар Производи : Индустриски Андроид компјутерски Екран тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Големина : 21.5 инчи Дисплеј област : 476.6 мм*268.1 mm Најдобри резолуција : 1920*1080 Светлина : 300cd/m2 Контраст : 300 : 1 За време на Одговор : Refresh фреквенција : 60 Hz Вкупно боја : 16.7 M (8 - битна 2 (LVDS) каналот низок напон диференцијални сигнал) животен век : >50000 часа Допир технологија : Капацитивни Технологија (Десет точка) време на Одговор : Допир поени : Десет точка на Допир ефективна идентификација : >1.5 mm Скенирање фреквенција : 200 Hz Скенирање на точноста : 4096x4096 начин на комуникација : full speed USB 2.0,3.0 Теоретски преглед : повеќе од 50 милиони пати Оперативни тековни / напон : 180 Ma/DC+5 V 5% Текст напојување : 220 V, AC, 50/60 H Излезна моќност : 12 V 5 A потрошувачката на Енергија на целата машина : Режим на потрошувачка на енергија : Екран : 21.5 инчи (дијагонала) 546.1 mm Валидна се прикаже големина : 476.6*268.1 mm Пакување големина : (ширина * висина * дебелина) 622(ширина) x408 (висок) x50 (дебела) mm Нето тежина : 4.5 кг G. W (пакет) : 5.2 kg Оперативни температура : -20 ℃ , -70 ℃ Оперативни влажност : 0%-90% температура на Чување : -40 ℃ , -85 ℃ Чување влажност : 10%-95%
Чување влажност : 10%-95%
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Ви благодариме за разбирањето!

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ0215DR0GE0AZ1
боја:
Црна
систем:
Андроид
Допрете тип:
Десет Допир/Осетлив На Допир
Дијагонала На Екранот Големина :
21.5 ИНЧИ
Школка Материјал:
Железо Школка
Резолуција:
1920*1080
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Сите Во Еден Индустриски Компјутер/Вградени Фиксна Уво Компјутер
Компјутер Складирање/Капацитетот На Меморијата:
8g/2g
Екран Тип:
LED позадинско осветлување на LCD екранот
R

Тие исто така купуваат со овој производ