.

.

Sharpie парична Казна Точка Двојна Совет Круг Пети Трајна Ознака за Хартија, Пластика, Метал и Стакло за Статистика Индустриска Боја за Пишување

Sharpie парична Казна Точка Двојна Совет Круг Пети Трајна Ознака за Хартија, Пластика, Метал и Стакло за Статистика Индустриска

DEN 600.00
DEN 637.92
-6 %
Количина на стоки


боја:
Мешани Messgae Нас
Тип:
маркер пенкало
Тип:
Масло
Број На Модел На:
32001
Бренд Име:
sharpie
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
Yes
тип на мастило:
Постојано
Пишување Точка:
1.0 mm и 0,5 мм
Пишување Медиум:
повеќето материјал
R

Тие исто така купуваат со овој производ