.

.

Станот совет Rebonded Keratin Лепак 1000pcs Коса Екстензии Keratin Сврзување Лепак Granule Фузија Помине У Совет Rebonds Јасно Жолта Боја

Станот совет Rebonded Keratin Лепак 1000pcs Коса Екстензии Keratin Сврзување Лепак Granule Фузија Помине У Совет Rebonds Јасно

DEN 634.00
DEN 792.00
-20 %
Количина на стоки

Црна Браун Жолто Бела Рамен Совет Keratin лепак Rebonded 1000 Pcs Фузија Keratin Помине У Совет Лепак Rebonds / Ре-обврзници За Коса Екстензии Во 4 Бои
Професионални Салон Одделение Keratin Жешка Фузија Лепак Нокти-Совети Ре-Обврзници/У Облик Keratin Совети За Ре-Обврзници Коса Екстензии, Keratin Помине Совети Работат Одлично За Што Се Користи За Ре-Додавање На Вашите Пред Да Се Постават На Косата Или Да Креирате Ваши Сопствени Пред Врзани Коса Екстензии, Погодни За Човечка Коса Најголемиот Дел Или Синтетички Влакна, Ќе Се Применуваат Со Топлина Конектор Стапче Железо И Употреба На Смена Лепак За Отстранување. Keratin Помине Совети Се Користи За Да Додавате Екстензии За Коса Или Повторно Да Се Поврзе На Косата Екстензии, За Употреба Со Коса Екстензија Лепак Прачки, Keratin Помине Врвот Се Користи За Правење На Ноктите Коса Екстензија. Тоа Е Полесно Да Се Направи Со Себе, Со Коса Конектор И Plier.
На Листата Детали :
Станот Совет/Нокти-Совети/У Облик Keratin-Совети Големина : Стандард 1.1 cm * 0.6 см
Достапни Боја : #Килибар/Русокоса/Жолта, # Black, # Brown & # Транспарентен/Заоблачено
Пакување : 1000p CS Станот / Ноктите/U Совети PC/PK да се избере (5 Грам Околу 50 Совети), ве Молиме изберете ја вашата желба количина И боја, Ви Благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сосема нов и ќе бидат пакет во пвц кеси за лесни за складирање. Така може да се купи со повеќе доверба! Проверете нашата продавница за други големи зделки!боја:
1000pcs црни Рамни, 1000pcs браун Станот, 1000Pcs Жолта Станот, 1000Pcs Бела Станот, 1000Pcs браун Ноктите, 1000pcs бели Нокти, 1000Pcs Црни Нокти, 1000Pcs Жолта Ноктите
Тип На Објект:
Лепак Стапови
Материјал:
keratin лепак
Број На Модел На:
станот совет rebonded
Големина:
black brown transparent white
Количина:
1000pcs
useage:
Поправка Или Pre-поврзување на Екстензии за Коса
Quanties на пакет:
1000pcs по пакет по многу
боја:
Црна/Кафеава Боја/Бела
Прилогот:
Класичен Спои
Потекло Производство:
Кина
Производи Одделение:
Салон Одделение AAAAA Квалитет
Тип на Лепак:
keratin совет
Да се применуваат со:
Жешка Фузија Конектор Стапче Железо Пиштол
Материјал:
100% Вистински Италијански Keratin Лепак Гранули
R

Тие исто така купуваат со овој производ