.

.

10 компјутери 475mm LED Осветлување Светилка лента 62 led диоди За Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED42K300 GT-1110977-Б RSAG7.820.4691

10 компјутери 475mm LED Осветлување Светилка лента 62 led диоди За Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED42K300 GT-1110977-Б RSAG7.820.4691

DEN 6000.00
Количина на стоки


475mm LED Осветлување Светилка лента 62 led диоди За Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED42 K300 GT-1110977-Б RSAG7.820.4691 42inch LCD Монитор со Висока светлина 2 компјутери
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 457mm LED Количина : 62 led диоди Напон : 90v Пакет вклучуваат : 10 компјутери
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Панел Големина (инчен) Должина Dxšxv(mm) Струја (m A) Напон ( V ) LED Количина Серија и Паралелни Ленти 2 парчиња ( $ )
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
475mm
Панел Големина:
42
Влезен Напон:
0-90V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ