.

.

Druzy 24pcs овална Labradorite cabochon полу скапоцен природен камен pendant шарм cabochon за Накит одлуки Бесплатен Превозот

Druzy 24pcs овална Labradorite cabochon полу скапоцен природен камен pendant шарм cabochon за Накит одлуки Бесплатен Превозот

DEN 992.00
DEN 1044.00
-5 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy 24pcs овална Labradorite cabochon полу скапоцен природен камен pendant шарм cabochon за Накит одлуки Бесплатен Превозот
Опис на производот :
Боја : moonstone
Големина : 15*20mm
Облик : овална
Стил : популарната
Количина : 24pcs
Ако имате било какви прашања , можете да нè контактирате слободно ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Ви благодариме за вашето време .

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DYR909
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Тежина:
0.003
Бренд Име:
druzy
Од:
Кина
Обликот:
Круг
Големина:
15*20mm
Количина:
24PCS/МНОГУ
боја:
MoonStone
Материјал:
природен камен
број:
DYR909
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Монистра
R

Тие исто така купуваат со овој производ