.

.

Различни Големина Природно Чиста Црна Оникс Ахат Камен Фацетирани Плоштад Слобода Монистра 10мм 12mm 14mm

Различни Големина Природно Чиста Црна Оникс Ахат Камен Фацетирани Плоштад Слобода Монистра 10мм 12mm 14mm

DEN 1559.00
DEN 1694.40
-8 %
Количина на стоки


Фацетирани Природно Чиста Црна Оникс Ахат Камен Плоштад Слобода Монистра
Опис : Добар Квалитет!
Материјал Природни Црна Оникс Ахат
Боја
како слики
Големина
10мм 12mm 14mm
Повеќе Детали
5 насоки по многу (38cm должина на влакно)
За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..
Големина на Белешки - неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.
Марко 1. Времето за испорака поради локалните обичаи,некои строги земјата ќе ви го одложи за неколку дена.
Марко 2. Кои сакаат испорака итно,pls одберете брзо се изразат како DHL и некои други..
Марко 3. Со цел да се осигура ќе добијат парцели без должност,ние обично се изјасни како "подарок", со мала количина вредност..Ако имате посебни барања од вредност,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 10 дена гаранција за предмети.
Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Објектот Дијаметар:
10mm, 12mm, 14mm
Бренд Име:
Flourishbeads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Ахат
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
круг лабава монистра
Објектот Тежина:
20
Certificate Type:
GDTC
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ