.

.

Топла Карбонски Влакна Кожа Трки Ракавици Мотоцикл погоден за носене Заштита Тупаница Заеднички Guantes де Мото Моторни Handschoenen Luva Motoqueiro

Топла Карбонски Влакна Кожа Трки Ракавици Мотоцикл погоден за носене Заштита Тупаница Заеднички Guantes де Мото Моторни Handschoenen

DEN 2172.00
DEN 2784.00
-22 %
Количина на стоки


Топла Карбонски Влакна Кожа Трки Ракавици Мотоцикл погоден за носене Заштита Тупаница Заеднички Guantes де Мото Моторни Handschoenen Luva Motoqueiro
Спецификација : 1.Материјал : кожа,карбонски влакна,итн. 2.Големина : M,L,XL,XXL 3.Боја : Црна,Зелена,Црвена 4.Windproof,полн прст,направени од кожа 5.Вредноста на рачниот зглоб го направи тоа повеќе одговара 6.Погоден за носене,добар материјал и професионален дизајн заштита и 7.Antiskip на дланка 8.Карбонски влакна заштита на тупаница 9.Допир операција дизајн на прст,повеќе практично да работат на екранот, можете да го користите вашиот телефон и таблет директно кога ќе се носат ракавици Големина информации : Единица-CM Големина на Дланка дијаметар M 8~8.5 8.5 L~9.5 XL 9.5~11 XXL 11~12 Слики во детали :

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Ракавици
Пол:
Унисекс
Функција:
Погоден за носене
Бренд Име:
РОК BIKER
Материјал:
кожа
Материјал:
кожа,карбонски влакна,итн.
Примена:
Мотоцикл,Мотокрос,Јава,Дербито,Лов,Кампување,Планинарење,Риболов,итн.
Карактеристики:
Погоден за носене,Shockproof,Полн Прст,Допрете Дизајн,Заштитна,Windproof,итн.
Имиња На Производи:
gants мото,motosiklet eldiven,мотокрос ракавици,luva motociclista
Модел:
RBG20B
R

Тие исто така купуваат со овој производ