.

.

Традиционален Кинески Стил Мека Нежна Теписи За Дневна Соба И Спалната Соба Дете Соба Килими Дома Тепих На Подот Вратата Мат Мода Килим Мат

Традиционален Кинески Стил Мека Нежна Теписи За Дневна Соба И Спалната Соба Дете Соба Килими Дома Тепих На Подот Вратата Мат

DEN 1883.00
DEN 2188.80
-14 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница,ќе имаат посебен шопинг искуство.
Карактеристики
Материјал:Полиестер
Миење : машинско или рачно
тежина : за 0,7 кг/м2
Дебелина : 10ММ
Големина : 100 X150cm,120 X180cm,160 X230cm,180 X180cm,190 X240cm,190 X280cm
Превозот : Ние ќе го испратам до тебе со брза испорака
Царинската декларација : ве Молиме кажете ни како многу клиенти декларации треба откако ќе го поставите цел.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако не сте gotton тепих,ве молиме контактирајте со нас.Ние мора да sovel проблеми.Ве молиме не го отвори спорот прво.
2.Ако тепихот има дефект,ве молиме контактирајте со нас во прв план.Ние ќе го испратам до тебе нова или обнова на вас.Ве молиме не го отвори спорот.
3.Ние може да ги реши сите проблеми во врска со вашиот шопинг.Ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
100X150cm, 120X180cm, 160X230cm, 180X180cm, 190X240cm, 190X280cm
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Декорација Стил:
Модерна
Употреба:
Молитва,Комерцијални,Дома,Спална Соба,Hotel,Украсни
Место:
Салон
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Plaid
Начини на Продажба:
Се продава од парче
Стил:
Традиционален Кинески
Број На Модел На:
WYQ-152
дизајн:
Креативните
R

Тие исто така купуваат со овој производ