.

.

Luckdoll Мода Печати Фустан за 43 см Бебе Родено Кукла или 18 Инчен Американска Девојка Кукли Додатоци за Кукли

Luckdoll Мода Печати Фустан за 43 см Бебе Родено Кукла или 18 Инчен Американска Девојка Кукли Додатоци за Кукли

DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
одговара 43 см Бебе Родено
Број На Модел На:
кукла се облекуваат
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
luckdoll
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Предупредување:
повеќе од 3 години
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Тип:
Додатоци
Функција:
одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли Wellie Добронамерници
R

Тие исто така купуваат со овој производ