.

.

StreBelle ААА 6mm 100pcs/многу Пресврт Форма Лабава Spacer Кристал Извртени Монистра Шарм За Ѓердан Хривнија Накит Додатоци

StreBelle ААА 6mm 100pcs/многу Пресврт Форма Лабава Spacer Кристал Извртени Монистра Шарм За Ѓердан Хривнија Накит Додатоци

DEN 279.00
DEN 349.44
-20 %
Количина на стоки


* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра Пресврт Форма 24fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : околу 6 MM
* Облик : Пресврт Форма 24 фацетирани
* Боја : Мулти Бои
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Објектот Дијаметар:
about 6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StreBelle
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
3A66MM
Објектот Тежина:
Normal
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Пресврт форма
Пакување:
100pcs/торба
Големина:
about 6mm
квалитет:
ААА
R

Тие исто така купуваат со овој производ