.

.

Сите Во Еден компјутер мини Компјутер 8.4 инчен Intel atom N2800 индустриски панел компјутер со resistive touch screen прифатлива pc

Сите Во Еден компјутер мини Компјутер 8.4 инчен Intel atom N2800 индустриски панел компјутер со resistive touch screen прифатлива

DEN 21264.00
Количина на стоки

000 часови Dot matrix : 0. Производите може да се комбинираат во една фактура, но вкупната испорака трошоци ќе биде износот на секој производ на превозот и ракувањето полнење. Користење на intel D2550 процесор, dual-core 4 конци.0 4 COM(COM) 4 VGA 1 HDMI 1 LPT 1 (изборен) Микрофон Влез/излез 1 (изборен) Безжична 3 G/WIFI 1(изборен) Оперативни Влажност 5 ~ 85% (не-Кондензирање) Оперативни Temp -30~ 70 целзиусови степени степен Складирање Temp -40 ~70 целзиусови степени степен Боја Црна, Моќност 110 V-240 V AC адаптер 12 V/5 A DC Висина 5. Ние ќе се направи пратката според која адреса ќе се стави на Ali Express,ако сакате ни да брод на другите адреса ве молиме контактирајте со нас пред да се пратката. Ние брод на светот,со цел да се гарантира превозот ефикасност,ве молиме обидете се да се избере регистрирани пост или да се изразат на бродот на стока,следење на број ви помогне да се одржи на превозот ситуација. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.24 Осветленост : 450cd / ㎡ Contrast ratio : 700 : 1 агол на Гледање : (H) 160 / (V) 160 Систем параметри : Процесор : Intel D2550 клокнат на 1. Плоча вградена во 2 MPCI-e слот за експанзија, поддршка за 3 G безжични, WIFI и други компјутерски функции да се надополни. I / O порти : 1 × DB15 VGA display port 2 × RJ45 мрежна порта 3 × USB2. LCD Дисплеј : Резолуција : 800x600 екран на Допир : Resistive touch screen Кликнете живот : 35 милиони пати Максимум боја : 262 K Осветлување : LED Светлото MTBF : 50.4 инчен 234*169*60 mm Дисплеј област 170. Компатибилен со windows XP, win7, win8, win10 / linux системи и вградени во оперативниот систем.4 инчен Екран на Допир мини индустриски Панел КОМПЈУТЕР со 4x COM поддршка RS485 комуникација
Индустриски Таблет КОМПЈУТЕР : Големина : 8. Панел алуминиум легура цртање материјал, факултативна вградени, ѕид-монтирани, биро-монтирани. Внатрешни апликација без кабел собранието дизајн, двојно интегрирана индустриска плоча собранието, ефективно подобрување на вибрации, висока температура и други тешки услови. повеќето производи може да се испрати во рамките на 1-3 дена откако ќе го извршите плаќањето.86 G Чипсет : Intel NM10 Меморија : Одборот 2 G меморија + 1 DDR3 меморија слот за експанзија Диск : поддршка 2 електронски хард диск, 2. Широк напон DC влез 9 V-25 V, широк температура преку минус 20 ℃ ~ висока температура 60 ℃.5 инчен механички хард диск се Прикаже : Intel GMA3600 екранот чип, најголемата заедничка меморија до 640 M Мрежа; 2 Gigabit Ethernet порти Аудио; Realtek ALC662 шест-канал висока верност audio controller Чувар; 256 нивоа (1-255 секунди програмабилни) 1 × DC 2 PIN моќ на текст терминал.2 М 6-bit / 6-бит + FRC осветленост на Дисплејот 500cd/m 2 екран на Допир панел AMT екран на Допир панел на отпор Chipest Intel Atom N2800+ NM10 ПРОЦЕСОРОТ Intel ATOM N2800 1. Ако не можете да добиете пакет за повеќе од 4 недели,ве молиме контактирајте со нас.86 G RAM DDR3 2 Gb MAX 8 Gb Меморија SSD32 G (до 64 GB,128 GB) Систем Windows XP Windows8 win7 LAN 2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps USB 2.3 mm Резолуција 800*600 Разлика од 700 : 1 Typ Scr екран 262 K бои/16.0 задните порта 3 × DB9 (RS232 / 485), 1 × RS485 1 × аудио излез пристаниште Факултативна интерфејс за Опис на Производот : Модел ППЦ-084 P големина на екранот AUO 8.4 инчи Боја : Сребрена (стандард) квалитетот на Производот сертификација : CE FCC RHOS производот погоден за минус 20 степени до 60 степени температура животната средина! Тип на производ : ППЦ-084 P Структурните карактеристики : 1.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-084P
Тип:
Индустриски Следење
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom D2550 1.86 Ghz
меморија:
2Gb Ram меморија (до 4Gb )
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
400 nits
Складирање:
SSD 32GB
Екран На Допир:
5 Жици Resistive Touch Screen
IO:
4xCOM; 3xUSB;2x LAN; 1xVGA; 1xHDMI
Оперативен Систем:
Windows7; Win10 / XP / Linux
Работна температура:
-25 +75 C
факултативна:
Wifi / 3G / Сини Заб
R

Тие исто така купуваат со овој производ