.

.

2 Парчиња 4 x 1.5 V AA Батерија Држач за Чување Жичен ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ w Маска

2 Парчиња 4 x 1.5 V AA Батерија Држач за Чување Жичен ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ w Маска

DEN 383.04
Количина на стоки

Опис : Оваа батерија кутија за носител со wire конектор. Дизајниран со капа, и за вклучување/исклучување на излизгајте го прекинувачот. Батеријата не е вклучена овде.
Земја на Производство КИНА Материјал Пластични Нето Тежина 26g Пакет Содржина 1 x Батеријата Случај Носителот w Покрие Главните Боја Црна Item Package Quantity 1 Варијација на Темата Големина

Број На Модел На:
VF201800027
Тип:
Рака Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ