.

.

5.0 За Wiko Сончево 2 Plus Екран На Допир Панел Екран Digitizer Сензор Замена За Wiko Sunny2 Плус

5.0 За Wiko Сончево 2 Plus Екран На Допир Панел Екран Digitizer Сензор Замена За Wiko Sunny2 Плус

DEN 614.40
Количина на стоки

5.0" За Wiko Сончево 2 Plus Екран На Допир Панел Екран Digitizer Сензор Замена За Wiko Sunny2 Плус
ОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи. Ова е високиот квалитет на екран на допир за замена на дел. Секој екран е тестиран пред превозот и е 100% работи. Ние веќе долго време задоволството на клиентите гаранција, толку долго колку што треба за да го купат. Компатибилен Со : За Wiko Сончево 2 Plus Екран На Допир Внимание : 1. Пријатели, ве Молиме, пред да ја инсталирате на производот на вашиот мобилен телефон,Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време 2. Ние не сме одговорни за било каков проблем, после инсталација на производот. Некои купувачи не се добри за инсталирање на мобилен телефон додатоци, и тие ќе го оштети делови кога тие се инсталирани. 3. Значи, ние не препорачуваме не - технички персонал за да се инсталира мобилен телефон додатоци 4. Ве молиме не лепете фотографии во времето на повратни информации, ви благодарам. Пакување и Испраќање на соодветен пакет по случаен избор според спецификација на производот

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Vecmnoday
Компатибилен Бренд:
Wiko
Број На Модел На:
За Wiko Сончево 2 Плус
Екранот:
≥5
R

Тие исто така купуваат со овој производ