.

.

Симпатична Смола Фигурини Готвач Украси Креативни Готвач Занаети Европа Стил Кујна Дома Декор Свадба Пријател Подарок Статуа Слободни Shoping

Симпатична Смола Фигурини Готвач Украси Креативни Готвач Занаети Европа Стил Кујна Дома Декор Свадба Пријател Подарок Статуа

DEN 907.00
DEN 1591.68
-43 %
Количина на стоки

Опис : Материјал : Смола Стил : Мода Големина : 6x6x20cm(2.36x2.36x7.87inch) Пакување : 1pc/цртан филм кутија Функција : 1.100% Висок Квалитет,Еко-пријателски,Таписерии Изработка 2.Голем Роденден, подароци ,Партија подароци,итн.за пријател,роднини,љубители 3.Тоа е толку убаво да се дома декорација како маскота и собирање.

Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
IAMPRETTY
Тема:
Луѓе
Име:
Бела Врвот Шапка Готвач Украси
Објектот:
фигурини
Материјал:
Смола
Големина:
6x6x20cm(2.36x2.36x7.87inch)
Тежина:
500g
Погоден за:
Подарок,Дома декорација додатоци
Вид:
занаети
користат за:
Играчки ,подароци,модел
Стил:
Европа
Обликот:
готвач
R

Тие исто така купуваат со овој производ