.

.

Eunavi Авто Паркинг Помош Возилото Наназад Копија Ноќ Rear view Camera 170 Степен Широк Агол Водоотпорен

Eunavi Авто Паркинг Помош Возилото Наназад Копија Ноќ Rear view Camera 170 Степен Широк Агол Водоотпорен

DEN 476.00
DEN 588.00
-19 %
Количина на стоки


PZ404 (18.5 mm)Не вклучува Екранот
Особини И Функции
1 Слика сензор : боја CMOS
2 Вкупно Пиксели : 648*488 пиксели
3 Резолуција : 600 TV линии
4 Леќа Агол : 170degree
5 Мини Lumination : 0 Лукс
напон
9 DCV—15 DCV
Номинална напон
12 DCV
Моќ цена
Макс 1 W
Сензор на слика
CMOS
Вкупно Пиксели
648*488 пиксели
резолуција
600 TVL (Подобрена)
Агол На Гледање
170 степен
Borehole дијаметар
18.5 mm
Мини lumination
0 Lux(CMOS)/8 LED
Видео излез
1.0 Vpp / 75ohm
НАШАТА УСЛУГА :
① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
② Ве Молиме да ни даде шанса да ви послужи, не отвори спор , Спор е управувани од страна на платформа, платформата не е професионална, таа не може да ги реши вашите основни проблеми, верувајте ни, кога ќе имаш проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, имаме професионален тим да го реши проблемот за вас .
③ На fter-продажба гаранција :
NO 1 : 1 година гарантен рок
НЕМА 2 : Примено 2 години може да биде продолжена гаранција (платени опционално)

Боја Име:
PZ404-Нова црна
Напон:
12V
Алармот Тип:
Задната Страна
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Eunavi
R

Тие исто така купуваат со овој производ