.

.

BCHR 8 инчен краток Директно Природни Целосна перики црна Средината Стара Возраст од Мажите Постари Топлина Отпорни на Синтетички влакна

BCHR 8 инчен краток Директно Природни Целосна перики црна Средината Стара Возраст од Мажите Постари Топлина Отпорни на Синтетички

DEN 739.00
DEN 1056.00
-30 %
Количина на стоки


Нови Пристигнување Топла Краток Синтетички Фризура Црна Жените Перика Pixie Намали Стилски Директно Cosplay Партија Коса, Перики
Shippment : предмети ќе биде испорачуван DHL,Epacket,итн. Ние сме среќни да се комбинираат превозот за да заштедите на трошоците за превозот и да зачувате повеќе време. Ве молиме,бидете сигурни да ни дадете точни,прецизни и детални превозот адреса (име,број на телефон и адреса се потребни).ЕМС ќе биде прогласен како подарок и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне за законски да се минимизира данок. Но, ние не сме одговорни за било каква обврска или данок. Политика на враќање : ве Молиме проверете предмети по можете да добиете на пратката, ако не сте задоволни со предмети,pls не ги користите и да не контактирате за враќање. Забелешка : за да се користат или се оштетени објекти поради вашата причина,ние нема да ги прифатат предмети се враќаат; Превозот обвиненија се неповратните.

Протегала должина:
8inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
BCHR
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ