.

.

10pcs Транспарентна Пластична Насмевка Маска Брадата Носителот Анти Магла За Храна Хотел Кујна Ресторан, Посебна Обработка Готвач Кујна

10pcs Транспарентна Пластична Насмевка Маска Брадата Носителот Анти Магла За Храна Хотел Кујна Ресторан, Посебна Обработка Готвач

DEN 726.24
Количина на стоки


започнете
крајот
Материјал : пластика
Големина : прилагодлив уво јамка
Еден цел за 10pcs


боја:
Сина, Портокалова, Зелена
Материјал:
Пластични
Големина:
restaurant mask
Количина:
Маска
Функција:
преработка на храна
Број На Модел На:
транспарентен маска
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Маски
Тип На Објект:
Маски
ресторан маска:
преработка на храна маска
Храна маска:
пластични маска
анти магла маска:
Насмевка маска
кујна маска:
Транспарентен Насмевка маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ