.

.

4 x LC985 LC39 LC975 Компатибилни, мастило Кертриџ за Брат DCP J125 J315W J515W MFC J265W J410 J415W J220 Печатач

4 x LC985 LC39 LC975 Компатибилни, мастило Кертриџ за Брат DCP J125 J315W J515W MFC J265W J410 J415W J220 Печатач

DEN 389.00
DEN 422.40
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
LC985/975/39
Црна
1
22ml
LC985/975/39
Синозелена
1
18 ml
LC985/975/39
Магента
1
18 ml
LC985/975/39
Жолта
1
18 ml
Компатибилен Брат LC985 LC39 LC975 мастило кертриџ
Printer model : За Брат DCP-J125 За Брат DCP-J315 W За Брат DCP-J515 W За Брат MFC-J410 За Брат MFC-J415 W За Брат MFC-J265 W За Брат MFC-J220
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
LC985 LC39 LC975
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
MPN:
LC-985 LC-39 LC-975
Модел На Печатач:
DCP-J125 DCP-J315W DCP-J515W
Модел---Печатачи:
MFC-J410 MFC-J415W MFC-J265W MFC-J220
Кертриџ категорија:
LC-985BK /985C /985M /985Y
LC-39BK / 39C / 39M/ 39Y:
LC-975BK / 975C / 975M /975Y
Бројот на парцели :
4pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ