.

.

Wholeale Природни Зголеми Розевиот Кварц Круша Pendant 5pcs/многу Природен Камен Кварц Pendant,Одговара Накит Одлуки,25x38mm

Wholeale Природни Зголеми Розевиот Кварц Круша Pendant 5pcs/многу Природен Камен Кварц Pendant,Одговара Накит Одлуки,25x38mm

DEN 955.20
Количина на стоки


3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака . Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа може да биде до околу 30 дена.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи. Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.
Wholeale Природна Розова Зголеми Кварц Круша Pendant 5pcs/многу Природен Камен Кварц Pendant,Одговара Накит Одлуки,25x38mm
Камени материјали :
Роуз Кварц
Камен Големина : 25x38mm
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина. Ви благодариме за вашето трпение!. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .
4-Хонгконг Пост (за мали цел). Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.
Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц и Кристали/Заоблачено Кварц,Labradorite , сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
URORU
Објектот Тежина:
15 g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
Скапоцен камен приврзоци
Главниот Камен:
Mookaite
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
25x38 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ