.

.

100 компјутери RJ11 6P6C Модуларен Приклучок Телефонски Приклучок

100 компјутери RJ11 6P6C Модуларен Приклучок Телефонски Приклучок

DEN 278.40
Количина на стоки


100 компјутери RJ11 6 P6 C Модуларен Приклучок Телефонски Приклучок
Опис
Количина : 100 Pcs
Состојба : Нова
Спецификации :
- Приклучоци за МАЧКА 3 стандард жица или стандарден кабел
- Раководител : 6 P6 C (RJ-11)
- Стандардни приклучоци со 6 микро позлатени contactss
- Се користи за телефон или гласовни апликации во дом или канцеларија кабелски системи
- Боја : вода јасна

Број На Модел На:
RJ11 6P6C
Модуларен Приклучок:
телефонски приклучок 6p6c RJ11
R

Тие исто така купуваат со овој производ