.

.

JKR Bluetooth Слушалка 301A Безжична Neckband Слушалка Слушалки Спорт Слушалки со Микрофон Стерео Бас За iPhone Xiaomi Samsung

JKR Bluetooth Слушалка 301A Безжична Neckband Слушалка Слушалки Спорт Слушалки со Микрофон Стерео Бас За iPhone Xiaomi Samsung

DEN 773.00
DEN 1030.08
-25 %
Количина на стоки


JKR Bluetooth Слушалка 301 A Безжична Neckband Слушалка приклучок за Слушалки
Спорт Слушалки со Микрофон Стерео Бас За i Phone Xiaomi Samsung
Спецификација:
Време во мирување : 120h
Работно Време : 4h
Ефикасен Спектар : До 10m
Со Микрофон : Да
Капацитетот на батеријата : 60m Ah

Стил:
Neckband
Безжичен:
Yes
Отпорот:
16Ω
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Чувствителност:
70db
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
Bluetooth Слушалка 301A
Безжична Тип:
Bluetooth
Линија Должина:
0.3 m
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Приклучок Тип:
Безжичната
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
Jkr
боја:
Зелена,Бела,Црвена
работно време:
4H
Време на мирување:
120H
работен опсег:
до to10m
R

Тие исто така купуваат со овој производ