.

.

За ЈАМАХА FZ07 FZ09 2014-2018 FZ1 FAZER 2006-2013 CNC Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Лост FZ 07 09 1

За ЈАМАХА FZ07 FZ09 2014-2018 FZ1 FAZER 2006-2013 CNC Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Лост FZ 07 09 1

DEN 1536.00
DEN 1806.24
-15 %
Количина на стоки


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Спецификација :
состојба : Резервни 100% Нови
Објектот е лесно да се Инсталира без настава
Материјал : алуминиум легура
Количина : 1 Пар
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
Кочница Спојки Држела За ЈАМАХА FZ-09 2014 2015 2016 2017 2018
FZ-07 2014 2015 2016 2017 2018
FZ1 FAZER 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Кога ќе нарачате, ве молиме оставете порака за нас. Ве молиме да ни кажете на вашиот мотоцикл и година. Затоа што ни требаат овие информации за да одговараат на вашите средства. Ви благодарам многу за вашето разбирање. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка)

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
RH-LS-003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
300g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Мотоцикл сопирачки држела
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабли
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За ЈАМАХА FZ07 FZ09 2014-2018 FZ1 FAZER 2006-2013
Држела:
Прилагодливи Виткање Продолжи рачката
логото:
Со FZ ЛОГОТО
R

Тие исто така купуваат со овој производ