.

.

CNIM Топла 158x90x64mm Пластични Електронски Проектот Кутија Комплет Случај Покрие Водоотпорен

CNIM Топла 158x90x64mm Пластични Електронски Проектот Кутија Комплет Случај Покрие Водоотпорен

DEN 323.04
Количина на стоки


Висок квалитет, издржлив, лесен за инсталација
Не корозивен, анти - статички, отпорност на изолација
Вода доказ и влага доказ.
Материјал : ABS.
Боја : како се покаже слика.
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Водоотпорен : IP66
Димензии (надвор) : 158x90x64mm / 6.22 "x 3.54" x 2.52 (L x W x H)
Димензии (Внатрешни) : 152x84mm / 5.98 "x 3.3" (L x W)
Собрание :
Погоден за разни контрола кутии, кабинети, метар кутија, енергија дистрибуција кутија.
Пакетот вклучува : 1 x кутија на проектот за статистика
Висок квалитет, издржлив, лесен за инсталација
Не корозивен, анти - статички, отпорност на изолација
Вода доказ и влага доказ.

Број На Модел На:
CNIM Топла 158x90x64mm Пластични Електронски Проектот Кутија Комплет
R

Тие исто така купуваат со овој производ