.

.

турција пердуви од 10 Метри долга 10 cm /4 инчи широка лента дополнителните турција пердув средување на карневалот носии Diy Облека

турција пердуви од 10 Метри долга 10 cm /4 инчи широка лента дополнителните турција пердув средување на карневалот носии Diy

DEN 158.00
DEN 197.76
-20 %
Количина на стоки

име:турција пердув должина: L : 10 Метри долго M : 1 метар долг широк:10 cm /4 инчи, широк Нашата продавница ветува дека сите наши пердуви се природни пердуви, апсолутно безбедно, реално слики. Добро пердув, ве молиме слободно да се купи. Ако не ви се допаѓа тоа, можете да го вратат без причина во рок од еден месец. Ако не сте задоволни со приемот на стоката, можете да контактирате со нас за да го реши проблемот, ве молиме да не даде лош преглед прво. Ако ви се допаѓа многу, многу, многу сум среќен за вас. Ве молиме дај ми добар мислење. Јас сум подготвен да соработува со вас.

Големина:
10 meters long, 1 meters long
Број На Модел На:
54
Шема:
Обоена
Материјал:
Турција Пердув
Бренд Име:
ХОНГ YING
R

Тие исто така купуваат со овој производ