.

.

Швајцарија Луксузен Бренд NESUN Автоматско Самостојно правец на машки Часовници Вистинска Кожа relogio masculino Водоотпорен часовник N9601-1

Швајцарија Луксузен Бренд NESUN Автоматско Самостојно правец на машки Часовници Вистинска Кожа relogio masculino Водоотпорен

DEN 4328.00
DEN 8486.40
-49 %
Количина на стоки


Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Вода/работен ден /Датум покажуваат Висока цена сооднос 22 Накит Автоматско движење & 5 Бар Водоотпорен 12-Месечна Гаранција

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Денот,Недела Екранот,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
N9601-1
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Nesun
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
бизнис
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ