.

.

Пролет жените Т-маица 2018 мода Големи димензии женски Т-маица лабава медиум долго плетење Круг вратот шарени дами т-маица ll957

Пролет жените Т-маица 2018 мода Големи димензии женски Т-маица лабава медиум долго плетење Круг вратот шарени дами т-маица ll957

DEN 1895.00
DEN 3714.72
-49 %
Количина на стоки

welcone до нашата продавница,за вашиот serviceis нашите hig hest задоволство,вашето задоволство е наша вечна потрага!
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 80 81 35 M 84 82 35 L 88 82 36 XL 92 83 36 2 XL 96 83 37 3 XL 100 84 37 За големина : Поради прирачник за мерење или мерење на различни начини, може да be1-3 cm грешка, ве молиме потврдете големината на што треба пред цел. За советодавни : Ако купувачот на квалитетот на производот, цените, големината и други информации за стоката се двоумите, ве молиме контактирајте со Продавачот пред купување за да се потврди За производи : Вистински производ во боја и приказ на слики, може да имаат мали боја разлика,зависи од надворешните услови(На пример : блиц на камерата,осветлување,телефонскиот екран или компјутерски екран поставување и така натаму.) Ако имате било какви прашања,plaese контакт со нас во времето. За големина на : Поради прирачник за мерење или мерење на различни начини, може да be1-3 cm грешка, ве молиме потврдете големината на што треба пред цел. За превозот : По плаќање на вашата нарачка,ние ќе брод во ред со 1-7 дена,купувачот е единствено одговорна за царинење на стоката.Пристигнувањето на стоката задолжително accordings на cuetoms regulatious на државата каде што се превозот од.Купувачот мора да го изберете удобен поштенска услуга.(Ве молиме, проверете ги однапред за информации за времето на испорака на вашата земја.) За враќање : во Рок од 7 дена по приемот,можете да се вратите на објектот.Но, мора да комуницира со продавачот однапред, а цената на mail мора да биде на товар на купувачот.Покрај тоа,производот мора да биде иста како и на стоката кога купувачот добива,па како не, да affectting продавачот повторно на продажба.(Совет : не фрлаат на информации кој за испраќачот на пакетот.) Внимание : Ова слика е за повикување само, поради надворешни фактори, реалните време е врз основа на пристигнување на стоката.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
OYCBTDFW
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Т-маица
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
R

Тие исто така купуваат со овој производ