.

.

Производство прилагодено LED монтирани уво заградата вдлабнати клипови

Производство прилагодено LED монтирани уво заградата вдлабнати клипови

DEN 3302.40
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Количина : 500pcs
Превозот време : 20-25 дена
Видете подолу за цртање
Other LED пролет клип побрзо за вашиот референца :
Пролет клип за вградна светилка со LED Цртање
3.Фабриката Проток :
4.Фабриката Сертификати
5.Методите на плаќање и испорака начини :
6.Finewe е Клиенти :
7.Контакт со нас на :
Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се обезбеди. Каталогот ќе бидат обезбедени ако е потребно^.^

is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ZB-35L
Стил:
LED пролет клип побрзо
Употреба:
LED пролет клип побрзо
Оптоварување Тип:
LED пролет клип побрзо
Жица Кол:
0.3 mm
Должина:
35mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
LED пролет клип побрзо
R

Тие исто така купуваат со овој производ