.

.

Прстени-За-Жените S925 Sterling Silver Парична Казна Накит Зелен Плоштад Кубни Циркони Прстен Свадба Bijoux Femme Свадба Ангажман Ringen

Прстени-За-Жените S925 Sterling Silver Парична Казна Накит Зелен Плоштад Кубни Циркони Прстен Свадба Bijoux Femme Свадба Ангажман

DEN 432.00
DEN 663.84
-35 %
Количина на стоки


започнете
крајот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Тренди
CertificateType:
CCGTC
Сертификат Број:
прстен
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
прстен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
l&zuan
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Тип На Производ:
прстен
Материјал:
S925 Фунта Сребрен Накит
Главниот Камен:
Кубен Циркони
Пол:
Прстени-за-жени
Обликот:
Плоштад
боја:
Зелена
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Услуга:
Пад на превозот
ringen:
свадба прстени
Bijoux Femme:
Парична Казна Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ