.

.

DCC200A-24V Автомобилот реле Dc контактор за EV / мотокар 24V Реле Нормално отворен

DCC200A-24V Автомобилот реле Dc контактор за EV / мотокар 24V Реле Нормално отворен

DEN 2348.00
DEN 2471.52
-5 %
Количина на стоки


Заштита На Функција:
Епоксидна
Теорија:
Напон Реле
Број На Модел На:
DCC200A-24V
Употреба:
Авто
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
24V
Големина:
Miniature
R

Тие исто така купуваат со овој производ