.

.

Funmor Висока Пета Чевли Форма Брошеви За Жени, Девојки Глеѓ Кристал Сандали Фустан Торба За Костум Капи Клипови Corsages Brooch Mujer

Funmor Висока Пета Чевли Форма Брошеви За Жени, Девојки Глеѓ Кристал Сандали Фустан Торба За Костум Капи Клипови Corsages Brooch

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Количина на стоки


Совршен полирање
Ние прифаќаме Alipay,Запад-Унија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.
Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки.
1. Секоја накит ќе бидат спакувани тесни.
2. Ако било дополнителен услов за пакетот,ве молиме посетете ја нашата амбалажа центар.
1. Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.ве молиме дај ми 5 ѕвезди .
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
2. Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни
повратни информации и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
1. Ако накит не е иста како и опис или скршени за време на транспортот, ние ќе го препрати или рефундирање на вашата исплата.
2. За било која причина не сте задоволни со нашата накит,ние прифаќаме враќање и замена во рок од 7 дена
откако сте го добиле на накит и да се врати превозот цена е на ваша страна.
3. Вашиот е-мејл или напуштање на пораката ќе се одговори во рок од 12 часа

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
7106101130
Бренд Име:
Funmor
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
боја:
Црвено,Црно Злато-боја
Клучни зборови:
корона,coroa,broches,broach
Стандарди За Безбедност:
CE доведе слободни никел слободни
Примена:
Свадба фустан Рамо Накит за Подарок Свадба покана Hijab Шамија
is_customized:
Yes
Големина:
2.5*3.4 cm
Обликот:
Високи потпетици Римски чевли Сандали
R

Тие исто така купуваат со овој производ