.

.

5 компјутери 3.6 V 2100mAh Ni-МЗ Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата за BLACK&ДЕКЕР VersaPak VP110 VP105 VP100 VP143 151995-03

5 компјутери 3.6 V 2100mAh Ni-МЗ Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата за BLACK&ДЕКЕР VersaPak VP110 VP105 VP100 VP143

DEN 4549.00
DEN 5054.40
-10 %
Количина на стоки


5 компјутери 3.6 V 2100m Ah Ni-МЗ Батерија Моќ Алатка за Замена на Батеријата за BLACK&ДЕКЕР Versa Pak VP110 VP105 VP100 VP143 151995-03
Опис :
Состојба : Нова
Батерија Тип : НУ-МЗ Батерија
Батеријата Напон : 3.6 V
Капацитетот на батеријата : 2100m Ah
Батеријата Боја : Црна
Тежина : 156g
Пакетот Вклучува :
5*2100m Ah батерија
Оваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните дел броеви :
За ЦРНО-ДЕКЕР
Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве батеријата кодови : V110 VP143 V105 V100 151995-03 383900-03 387854-00
Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве моќ алатка модели :
Одговара За Црно-Декер Versa Pak Cordless Алатки моќ scrubbers ; моќ screwdrivers ;моќ пили.

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Батеријата Број:
5
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 5
Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
VP110
Номиналниот Капацитет:
2100mAh
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes
quatity:
5 компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ