.

.

Љубителите на Жени Мажи Неколку Нерѓосувачки Челик Dail Кожа Бенд Аналогни Кварц Гроздобер Спорт Зглоб Види Он на тур де relojes

Љубителите на Жени Мажи Неколку Нерѓосувачки Челик Dail Кожа Бенд Аналогни Кварц Гроздобер Спорт Зглоб Види Он на тур де relojes

DEN 154.00
DEN 197.76
-22 %
Количина на стоки


Жени Мажи Неколку Нерѓосувачки Челик Dail Кожа Бенд Аналогни Кварц Гроздобер Спорт Зглоб Види
100% Сосема Нов & Висок Квалитет.
Пол : Унисекс
Стил : Фустан Стилови
Карактеристики : Светлина
Бендот материјал : СТП
Dial Дијаметар : Околу 50 mm
Пакет содржи : 1 x Зглоб Види
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Бренд Име:
Balight
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Авто Датум
Број На Модел На:
QJ0065
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
24.5 cm
Dial Дијаметар:
5mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Обликот:
Неправилната Форма
R

Тие исто така купуваат со овој производ