.

.

WSFS Топла Продажба на Нови Црна DC да AC РБС-60DA-H AC 90--480V 60A Една Фаза Цврста Состојба Реле

WSFS Топла Продажба на Нови Црна DC да AC РБС-60DA-H AC 90--480V 60A Една Фаза Цврста Состојба Реле

DEN 625.44
Количина на стоки


DC да AC РБС-60 DA-H AC 90480 V 60 A Една Фаза Цврста Состојба Реле + Топлина Sink Description : Доаѓаат со алуминиумска топлина мијалник обезбедува долготрајна употреба, тоа ќе ви помогне прахосвам на топлина и заштита на вашиот реле.
Цврста Состојба Реле идеален за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.
НАС корисници треба да се купи уште еден напонски трансформатор(не се вклучени овде.
)

Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Теорија:
моќ реле
Големина:
other
Заштита На Функција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ