.

.

2017 нова Мода 45X12mm Зелен Камен Marcasite 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant

2017 нова Мода 45X12mm Зелен Камен Marcasite 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant

DEN 537.00
DEN 671.52
-20 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни. Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух . Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи. Ние се обезбеди враќање и
размена на услуги. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
2) производи треба да биде испратена назад ако го изберат враќање на услугата. Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи.
2) ве Молиме да ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде
можност за решавање на било какви проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
aa
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ