.

.

3pcs/set 26g Висок Квалитет на Пикадо со Црна Челик Совети и 2 Стил го Замени Шахти за Внатрешна Пукање Игри

3pcs/set 26g Висок Квалитет на Пикадо со Црна Челик Совети и 2 Стил го Замени Шахти за Внатрешна Пукање Игри

DEN 455.52
Количина на стоки

Опис Должина : 160 мм Дијаметар : 9 mm Тежина : 26 g висок квалитет на црна шкорпија серија пикадо со челик совети, постабилна и може да се користи за многу пати. со 2 стил шахти за замена направени за традиционалните стрела цели со фенси и преносни еколошки материјал Кутија

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
TY0039
Бренд Име:
МАК
is_customized:
Yes
Тип:
Пикадо
Должина :
160mm
Дијаметар :
9mm
тежина :
26g
R

Тие исто така купуваат со овој производ