.

.

Нерѓосувачки Челик Автомобил Гума Матични Вентил Капи Авто Тркала Воздух Опфаќа за Moustache Лого за Fiat 500 Abarth Акура Lexus Субару Рено

Нерѓосувачки Челик Автомобил Гума Матични Вентил Капи Авто Тркала Воздух Опфаќа за Moustache Лого за Fiat 500 Abarth Акура Lexus

DEN 148.00
DEN 239.52
-38 %
Количина на стоки


Нерѓосувачки Челик Автомобил Гума Матични Вентил Капи Авто Тркала Воздух Опфаќа за Moustache Лого за Fiat 500 Abarth Акура Lexus Субару "Рено"
Карактеристики :
Точка име : Автомобил вентилот на Гумата Капи
Вентил Капа Должина : 11mm
Вентил Капа Ширина : 7mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Количина : 4pcs/set
100% сосема нов и висок квалитет
Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да помогнеме. Сакате да имате добар ден.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За Сите автомобили
R

Тие исто така купуваат со овој производ