.

.

Рамка Фото Кабина Реквизити Фотографија маска хартија Картичка Свадба/роденден/Тим невестата Партија Декорација подарок лента дизајн

Рамка Фото Кабина Реквизити Фотографија маска хартија Картичка Свадба/роденден/Тим невестата Партија Декорација подарок лента

DEN 214.00
DEN 248.16
-14 %
Количина на стоки


Совршен за на партијата
Име : Фото Кабина Реквизити
Материјал : хартија
Големина : appox 68*48cm
Тежина : appox 50grams
Боја : Како на сликата
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи 1pc * Фото Кабина Реквизити

Бренд Име:
Haurry
Број На Модел На:
560741
R

Тие исто така купуваат со овој производ