.

.

diylocket Циркон роденден камења шарм квалитетот 12 бои flating шарм за DIY,одговара за locket pendant LSFC476

diylocket Циркон роденден камења шарм квалитетот 12 бои flating шарм за DIY,одговара за locket pendant LSFC476

DEN 144.00
DEN 287.04
-50 %
Количина на стоки


Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : Циркони
Боја : Комбинација на боја
Количина за овој оглас : 12 PCS/ ПАКЕТ.ЕДЕН ПАКЕТ ИМААТ 12 БОИ
Големина : 5 MM
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
diylocket
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LSFC476
Шарм Тип:
Круг
Обликот:
Круг
Материјал:
Цирконот
is_customized:
We can customize the style you want
боја:
микс боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ