.

.

коза кашмир поврзана жените мода џемпер одговара Vneck pullover целосна должина широк нога панталона 2 парчиња/set пролет, есен M/L

коза кашмир поврзана жените мода џемпер одговара Vneck pullover целосна должина широк нога панталона 2 парчиња/set пролет,

DEN 15264.00
Количина на стоки


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир дебели сплетам
состав : >95%
анти pilling влакна
Vneck pullover.целосна ракав
еластичен појас целосна должина панталона
капка-рамо ракав
2 парчиња/set. за 650g
многу мека удобно дише/топло
се мијат и се носат обработка
висок квалитет направени во Sz,Кина
плочка се мери со рака, -/+(2cm) или различни мерка начин може да биде разлика pls се разбере

боја:
темно сина, камила, dk кафеава, сива неутрална
Големина:
M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Beading,Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Кашмир
Облека Должина:
Редовни
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
ecru4ever
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SCI18T2
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Никој
Потекло:
Гуангжу,Кина
Комбинација:
pullover панталона 2 парчиња во собата,не се вклучат и други accassories
R

Тие исто така купуваат со овој производ