.

.

Myslc Универзална Покритие За bb-мобиле Техно 8.0 3G Topol' TM859AC 8 инчен Таблет Магнетни СТП Кожа Стојат Случај

Myslc Универзална Покритие За bb-мобиле Техно 8.0 3G Topol' TM859AC 8 инчен Таблет Магнетни СТП Кожа Стојат Случај

DEN 335.52
Количина на стоки


Пријателски потсетник
1. Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 15-21cm ПОКРАЈ ширина 8-14cm.(Се мери со рака,не може да биде мала разлика, за вашите купувачи информации само)
2. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
3. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
4. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
5. Тоа е универзална случај за таблет,па нема задна камера дупка,нема говорникот дупка на случај
6. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
7.Референца таблета димензија во слика : 21.5x12.3 CM
Пакетот вклучува : 1pcs кожа случај
по се стави производот во сандак,тоа ќе биде како на сликата подолу

Шаблон Тип:
Цврста
Модел Компатибилност:
за bb-мобиле Техно 8.0 3G Topol' TM859AC
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Ширина:
14.5cm
Бренд Име:
Myslc
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
BYB180315G0120LC
Компатибилен Бренд:
Универзална
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Должина:
21.4cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ