.

.

Бебе Момче е 1-ви Роденден Позадина за Фотографија Печатени Сино Бела Сребро Балони Ѕвезди Деца Партија Тематските Фото Позадина

Бебе Момче е 1-ви Роденден Позадина за Фотографија Печатени Сино Бела Сребро Балони Ѕвезди Деца Партија Тематските Фото Позадина

DEN 768.00
DEN 960.00
-20 %
Количина на стоки


За нас
Ние сме професионални фотографија позадина производителот, ние имаме свои фабрика и професионален тим. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани на набори.
Нашите дизајнери може да дизајнира различни backdrops според потребите на секој клиент.
Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.
Тоа е совршен избор за фотографи.

Големина (мм):
150x220cm Полиестер, 150x220cm Оксфорд, 150x220cm Винил, 180x300cm Винил, 200x300cm Винил, 240x360cm Винил, 240x300cm Винил, 100x150cm Винил
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S-3086
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Материјал:
Винил,Оксфорд,Полиестер
Земјата на Производителот:
Кина
Превозот Методи:
Epacket,DHL,CNE,Кина Пост Воздух Пошта,итн.
се применуваат:
фотографија студио,забава, свадба,бебе,деца,итн.
превозот време:
7-60 дена( во зависност од земји )
Објектот:
1-ви роденден позадина
Големина:
Sizes from selection or customized
Правење време:
2-4 работни дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ