.

.

Големи се Зголеми Злато/Сребрена Легура Ѓердан Вода Капка Pendant Класичен Накит Долго Бакар Синџир Жените Подарок Г-ѓа победи

Големи се Зголеми Злато/Сребрена Легура Ѓердан Вода Капка Pendant Класичен Накит Долго Бакар Синџир Жените Подарок Г-ѓа победи

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Количина на стоки

Ако се меша цел повеќе од $200, со бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : 2018 Голема Злато/Сребрена Легура Ѓердан Материјал : Алуминиумски+ Бакар синџир на Квалитетот : 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Периметар : 90+7cm Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
9CM
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
N0173
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Г-ѓа победи
is_customized:
Yes
Функција:
прибор за облека
Место на Потекло:
yiwu, Кина (Копно)
боја:
розово злато,сребро.
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стилот 1:
долг ѓердан
Стил 2:
изјава ѓердан
Стилот 3:
pendant ѓердан
Периметар:
900+70mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ