.

.

20pcs на 3inch Празно Недовршени Дрво вино очила Ознаки Со Стрингови DIY Додаток 1/8inch дебелина

20pcs на 3inch Празно Недовршени Дрво вино очила Ознаки Со Стрингови DIY Додаток 1/8inch дебелина

DEN 384.00
DEN 431.52
-11 %
Количина на стоки


Материјали : Дрво , дебелина 3ММ
Материјал : Високо квалитетен Еко-Пријателски дрво
Големина на :
Прибл. : 1.4 инчи Должина x 3.0 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина ;
Прибл. : 36 mm Должина x 76 mm Висина x3mm дебелина;

R

Тие исто така купуваат со овој производ