.

.

6-10мм Злато Позлата Жица Завиткан Грутка Чип Aventurine Синџир Rosary RC4986

6-10мм Злато Позлата Жица Завиткан Грутка Чип Aventurine Синџир Rosary RC4986

DEN 1137.60
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
6-10мм Злато Позлата Жица Завиткан Грутка Чип Aventurine Синџир Rosary RC4986
Модел : RC4986
Облик : Грутка Чип
Материјал : Aventurine
Позлата : Злато Позлатен
Крај : Жица Завиткан
Големина : 6-10мм
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип
R

Тие исто така купуваат со овој производ