.

.

2017 Зима Мода Жените Џемпер Божиќ Женски Долго Batwing Ракав мрачно Комбинација Pullover Лабава Џемпери се Повлече Femme

2017 Зима Мода Жените Џемпер Божиќ Женски Долго Batwing Ракав мрачно Комбинација Pullover Лабава Џемпери се Повлече Femme

DEN 1562.40
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
xiangyihui
Број На Модел На:
9188
Техника:
Станот Плетени
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
волна ,Акрилик
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Материјал:
Бамбус Влакна,Волна,Акрилик
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Жените'sclothing-шема:
Тенок
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Волна:
Стандард Волна
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ