.

.

17 инчен Индустриски Сите-во-едно x86 Еден Одбор Компјутер

17 инчен Индустриски Сите-во-едно x86 Еден Одбор Компјутер

DEN 21600.00
Количина на стоки


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. dual-core Intel J1900 2.41 GHz
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација :
Модел
TPC-170 C
големина на екранот
AUO 17 инчи
Приказна површина
341.5x274mm
Резолуција
1280*1024
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel NM70 голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ
Intel J1900 2.41 GHz
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7 /win8/linux
LAN
1*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
црна/siver
Моќност
100 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
6 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-170 C
Опис :
17" 450 cd/m2 1280*1024 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel J1900 2.41 GHz
dual-core 2.41 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , 1 A; Излез : 12 VDC
4 x на Монтирање на Комплет
-Фотографии-
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
TPC-170C
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 2.41 GHz
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*1024
Осветленоста:
450 cd/m2
IO:
2xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI
Складирање:
SSD32 Gb / 2Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
R

Тие исто така купуваат со овој производ