.

.

100pcs 13.56 MHz Кристал Епоксидна IC card ISO 14443A близина RFID висат ознака за контрола на пристап на VIP managerment

100pcs 13.56 MHz Кристал Епоксидна IC card ISO 14443A близина RFID висат ознака за контрола на пристап на VIP managerment

DEN 2160.00
Количина на стоки


100pcs 13.56 MHz Кристал Епоксидна IC card ISO 14443 A близина RFID висат ознака за контрола на пристап на VIP managerment
Опција Форми или прилагодени
Спецификации
Материјал : ПВЦ+Епоксидна
Фреквенција : 13.56 MHZ
Чип : FM1108 Compitable МФ 1k s50 на унодц
Големина : Прилагодено Големина
боја : целосна бои CMYK
Печатење
- свила екран печатење, офсет печатење
Дополнителни занаети
- Џет Печатење Сериски Број
- Ласерски Engrave Сериски Број
- Дупка Удар
Примена
Промоција систем
Платниот систем / NFC мобилен телефон
Контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и плата управување, училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање.
Слика :
Пакување
Пакување : 100 парчиња во кутија, 10 кутии во една картонска
Обезбедување на DHL,ТНТ,UPS-от,Fedex. брза испорака,Dsv.Cti итн испорака начини.
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот.

Големина:
Custom options
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Капацитет:
1K бајтен
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
0-10cm
Бренд Име:
GZFRZN
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Број На Модел На:
FR-епоксидни
Материјал:
ПВЦ+Епоксидна
Фреквенција:
13.56 MHz
чип:
FM1108 Compitable МФ 1k s50 на унодц
Големина:
Customized Size
боја:
CMYK Боја
Печатење:
CMYK офсет печатење
R/W:
читање и пишување
Протокол:
ISO14443A
Име на производ:
RFID епоксидна висат ознака
Примена:
Контрола на пристап Систем Член VIP Подарок
R

Тие исто така купуваат со овој производ