.

.

Универзален Автомобил Вратата На Нула Заштитник/Edge Guard Покрие Несреќа Бар Анти Судир Браник Заштита Налепница Лента Авто Стил

Универзален Автомобил Вратата На Нула Заштитник/Edge Guard Покрие Несреќа Бар Анти Судир Браник Заштита Налепница Лента Авто

DEN 192.00
DEN 275.04
-30 %
Количина на стоки

YASOKROUniversal Автомобил Вратата На Нула Заштитник/Edge Guard Покрие Несреќа Бар Анти Судир Браник Заштита Налепница Лента Авто Стил
Спецификација :
Должина : Approx5 метар
Големина : Покаже како на слика
Состојба : Доаѓа во тек
Карактеристики :
-Едноставно да се намали и да се применуваат
-Нуди максимална вратата работ заштита
-Ги штити paintwork заедно на вратата на работ
-Помага во спречување на чипови, чука, гребнатини и сл.
-Може да се користи за прикривање на постојните штета
Fitment :
Одговара на повеќето универзален автомобил
Може да биде подготвен да се врати, чизми, скари, браници, внатрешни, надворешни, итн..
Пакетот вклучува :
1 x тек на 5 M Калапи Скриј Лента

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017
Бренд Име:
YASOKRO
Објектот Тежина:
140g
Објектот Должина:
5m
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
NS035
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ